Veselá svatba v dešti u Havlíčkova Brodu. Svatba na statku U Kulaka, kde skoro celý den pršelo štěstí. Toto svatební video je ukázka, že skvělá svatba může vzniknout v jakémkoliv počasí. Všem vydržela skvělá nálada i v dešti a chladném počasí.

Markéta a Petr dlouho vybírali to nejlepší místo na svatbu na vysočině a nakonec celou svatbu uskutečnili na statku U Kulaka v Květnově mezi Havlíčkovým Brodem a Jihlavou. Na statku bylo vše potřebné pro celý svatební den, a tak se nikam nemuselo přejíždět. To se všem velmi hodilo, protože skoro celou svatbu pršelo. V tom duchu jak řekla při obřadu paní oddávající, že jim padá štěstí z nebe, tak Markéta a Petr zvládli celou svatbu s úsměvem na tváři.

Už od rána nás na svatbě přivítal vydatný déšť, ale hned nás uklidnilo, že pro tyto případy je na statku připravený prostorný altán. Před obřadem si Markéta s Petrem vyměnili dopisy, které je oba dohnali k slzám a pak se s deštníkem vydali na first look, kde Petr poprvé spatřil svou krásnou nevěstu.

Na svatební obřad se nastupovalo jak jinak než ve vytrvalém dešti, což ve videu aspoň vytvořilo hezký efekt :-) Většina svatby se odehrála uvnitř statku, ale U Kulaka na to byli skvěle připravení. Jakmile trochu přestalo pršet, tak aby novomanželé vydechli, vyrazili na krátkou romantickou procházku.

SVATBA:

Statek U Kulaka

Květnov (Havlíčkův Brod)

DODAVATELÉ:

Účes: Jana Jíchová

Šaty: Svatební salon T&M

Prsteny: Elody

Foto: Rastislav Belan

Svatební dekorace: Jitka Chvátalová

Květiny: Květinka U Růže

"

Děkujeme za nádherné svatební video, dlouho jsme vybírali kameramana, ale teď vím, že jsme vybrali moc dobře. Skvělá domluva, ochota, prostě vše na jedničku. Jsi profesionál a je vidět, že i z propršeného svatebního dne jde udělat krásné video :-)

Markéta & Petr

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ