Veselá podzimní svatba na Vysočině. Svatební přípravy Žirovnice. Obřad na zámku v Kamenici nad Lipou. Hostina ve Vlásenici a romantická příroda lomu Antonka. Jedna z posledních svateb 2020.

David s Luckou svou svatbu plánovali v penzionu ve Vlásenici nedaleko Kamenice nad Lipou, kde chtěli mít svatební obřad venku v Magické zahradě. Deštivé podzimní počasí však mělo jiné plány.

Hned ráno se objevily dešťové přeháňky, které vydržely skoro celý den. Úplně klidnou a veselou nevěstu Lucku nerozhodil ani déšť a připravovala se v zázemí penzionu ve Vlásenici. Zato ženich si celé dopoledne s partou kamarádu v Žirovnici dodával sebevědomí a užíval si posledních svobodných chvil. Veselá svatba jak se patří.

Ze Žirovnice se vyrazilo autobusem na svatební obřad na zámek do Kamenice nad Lipou. Nedaleký zámek posloužil jako skvělá vnitřní varianta, odolná proti dešti. Hostina se odehrála v prostorách kulturního domu Vlásenice, který je svou velikostí připraven na každou svatbu.

Romantické procházce dodala nádhernou atmosféru příroda kolem zatopeného lomu Antonka, kde pestré podzimní barvy a zamlžená vodní hladina lomu dodaly svatebnímu videu vše co bylo potřeba.

Ta pravá veselka svatby na Vysočině začala při večerním tancování, kdy ženich s nevěstou vyskočili na stoly a v rytmu Sokolíků burácel celý sál. Když se vše sejde a povede se takto nádherná a veselá svatba, tak je radost si jí moci stále připomínat na svatebním videu. Nepřízeň počasí podzimní svatby na konci nikomu vůbec nevadila a všichni si skvěle užili skoro poslední svatbu roku 2020.

SVATBA:

Přípravy: Žirovnice, Vlásenice

Hostina: Kulturní dům Vlásenice

Obřad: Zámek Kamenice nad Lipou

DODAVATELÉ:

Makeup: Adéla Dvořáková

Účes: Andy Slavíková

Foto: Martin Kozák KKphoto

Prstýnky: Rýdl

Květiny: Zahradnictví Mateřídouška

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ