Poslední svatba v Praze před nástupem karantény. Evičky a Honzova svatba v Praze v pátek třináctého byla kvůli nástupu karantény do posledního dne nejistá, ale nakonec vše dobře dopadlo. 🙏 Užili jsme si krásnou svatbu v okolí prahy v Čakovicích a Čakovičkách v kruhu rodiny a nejbližších přátel. 😍

Evička se na svatbu připravovala v Praze v Čakovicích se svými nejlepšími kamarádkami a hned ráno s z toho udělali pěknou párty. Na obřad přijela limuzínou do Čakoviček u Prahy, kde už jí před oltářem v restauraci Na Pekárně čekal dojatý Honza. ANO si řekli přesně v magickou chvíli pátek třináctého ve 13:13h. 😮

Celou svatbu si ovšem museli užít jen v kruhu rodiny a nejbližších přátel, protože Praha začala spouštět protivirová opatření a do posledního dne se nevědělo, jestli vláda nevyhlásí úplný zákaz shromažďování. Nakonec to všechno naštěstí vyšlo a zákaz shromažďování více než lidí začal platit až další den. Jsem rád, že alespoň naše svatební video může ukázat krásnou svatbu v Praze, na kterou se nemohli dostavit.

Na romantickou procházku jsme vyrazili na kraj Čakoviček, na kopeček s malou kapličkou. Jelikož bylo teprve 13. 3. a začalo hodně foukat, tak i u Prahy byla šílená zima a pro nevěstu to byla opravdu veliká výzva, naštěstí to všechno zvládla a nyní už se může těšit z povedeného svatebního videa.

SVATBA:

Přípravy: Praha Čakovice

Obřad, hostina: Čakovičky - Restaurace Na Pekárně

Praha, Střední Čechy

"

Naprostá spokojenost. Pánové kameramani jsou velcí profesionálové. Obávala jsem se scénáře se svatbou, ale nechala jsem to celé na nich a udělala jsem jenom dobře. Výsledek vynikající. Určitě se pánové u příští akce ještě uvidíme. Děkuji! A ať se vám daří, jen tak dál :-)

Barbora

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ