Nádherná svatba v Praze na Vyšehradě a romantickém zámečku Chateau Trnová. Projížďka na koních, úchvatný svatební obřad, krásné chvíle s přáteli a ještě mnohem víc odhalí svatební video.

Lenka a Ondra se na svou svatbu připravovali v krásném zámečku Chateau Trnová nedaleko Prahy kde později prohěbla i svatební hostina. Nevěsta si přípravy nesmírně užívala a těšila se do nádherných svatebních šatů s několikamentrovou vlečkou. Zato ženich oblékání i celou svatbu poněkud složitější. Vše musel zvládnout se zlámaným kotníkem a protézou.

Svatební obřad se uskutečni v Bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě, kde z každé vitráže a fresky doslova dýchala historie naší země. Nádherný obřad provázel skvělý farář Jan Böhm, který celou chvíli odlehčil a dokázal všechny přítomné rozesmát.

Hostina i večerní párty proběhly v zámku Chateau Trnová, který poskytl krásné prostředí, klid i nádherná zákoutí na romantické chvíle novomanželů i projížďku na koních. Všechny krásné chvíle i milá slova z úst jejich nejbližších zachycuje svatební video.

SVATBA:

Obřad: Vyšehrad

Hostina: Chateau Trnová

Praha

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ