Nejkrásnější svatba jakou jsem kdy zažil a o to víc mě těší, že se povedla zrovna mým sousedům ze Žirovnice. ❤ Nejkrásnější svatební video z pomezí Vysočiny a Jižních Čech, ve kterém se dva silné příběhy spojily v jeden. Lenka ze Žirovnice a Ondra z Počátek uspořádali ve Zdešově v penzionu U Lišky nádhernou svatbu.

Lenka a Ondra spolu bydlí v novém domečku v Žirovnici. Odtud Ondra vyrazil na svatbu na motorce Harley Davidson a potkal se s Lenkou v Počátkách u koní. V krásné přírodě Resortu Svatá Kateřina a mystické přítomnosti Kamenného kruhu Druidů, spolu strávili poslední chvíle před svatbou.

Své ANO si pak řekli ve Zdešově v nádherném prostředí v Penzionu U Lišky. Potom už se všichni bavili a veselili až do posledních sluneční paprsků a určitě ještě o něco déle.

Jako svatební kameraman mohu říct, že pokud hledáte nejkrásnější místo na svatbu u Pelhřimova, s skvělou přírodou všude kam se podíváte, tak tady by vám určitě nic nescházelo. Penzion U Lišky se nachází přímo na půl cesty mezi městy Pelhřimov a Jindřichův Hradec.

SVATBA:

Obřad a hostina: Penzion U Lišky

Romantika: Žirovnice, Počátky - Kammený kruh Druidů

Vysočina / Jižní Čechy

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

"

Není den, abych se nepodívala na naše svatební video a neměla slzy v očích. Martin náš den vystihl naprosto famózně a prožíval s námi každý okamžik naplno. Dává do své práce kus sebe, vnímá detaily, zachytí každý důležitý a neopakovatelný okamžik a potom z něj vytvoří nádhernou památku na celý život!

Ještě jednou Ti děkujeme za to, co děláš a s jakou to děláš láskou a profesionalitou! Držíme palce do dalších projektů a moc Ti fandíme!

Lenka & Ondra

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ