Nádherná svatba na zámku Savoia Castle, Škvorec U Prahy, rok 2020. Nejlepší místo na svatbu v Praze a okolí 🏰.

Elenka a Mireček si svou dokonalou svatbu uspořádali na krásném zámku Savoia Castle (Zámek Škvorec) nedaleko Prahy. Pro svůj svatební den měli k dispozici zámek jako z pohádky a nádhernou zahradu jako stvořenou na svatební obřad a hostinu. Celé svatební video vzniklo v areálu zámku, ze kterého byli všichni naprosto uneseni.

Na svatbě od rána panovalo krásné počasí a skvělá nálada. Ženich se oblékl v úchvatné knihovně plné tajných dveří a na nádvoří vítal hosty, kteří začali přijíždět z nedaleké Prahy a okolí. Nevěsta před obřadem všechny trochu napínala, ale nakonec se objevila v nádherných šatech a Mireček si mohl oddechnout.

Svatební obřad proběhl v zámecké zahradě pod krásným stromem a když dvakrát zaznělo ANO, tak se na nejedné tváři objevily slzy štěstí. Svatební video vám ukáže ty nejdojemnější momenty.

Vrcholem svatební hostiny a celého večera byl nádherný první tanec novomanželů, který všechny svatební hosty přivedl do varu.

Pokud plánujete svatbu v Praze nebo jejím okolí a chcete mít nádherné svatební video, tak Savoia Castle a jeho nádherný areál, je skvělou volbou.

SVATBA:

Obřad a hostina: Škvorec u Prahy - Savoia Castle

Praha, Střední Čechy

DODAVATELÉ:

MUAH - Lucie Janků

Foto - El Gorbunova

Květiny - FREJA

Sladký stůl - Anastasia Frolova

Prstýnky - Zlatnický ateliér Lenka Machová

Hudba - DJ Kellas

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Střih, zvuk, barvy: Martin Brus

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ