Svatba na statku Dvůr U Lejtnarů v Bednárečku. Nádherná svatba v přírodě u Jindřichova Hradce, na pomezí Jižních Čech a Vysočiny. Svatební video plné emocí, ve kterém se ani ženich neubránil slzám. Svatba se uskutečnila v okolí Žirovnice.

Eva a Ivan jsou vášniví turisté a cestovatelé, proto si také svou svatbu na statku vyzdobili do cestovatelského stylu. K vidění byl nespočet fotek z jejich společných cest. Na svatbu přicestovali na statek - Dvůr u Lejtnarů v Bednárečku, který se nachází v krásné přírodě Jižních Čech nedaleko Jindřichova Hradce. Zvířata na zrenovovaném statku, jako jsou koně, ovce a kozy skvěle dokreslují rustikální atmosféru.

Svatba v přírodě je skvělá zejména kvůli obřadu. Ten měli na louce u lesa. Ivan uronil první slzy, už když poprvé spatřil Evu jak přichází k oltáři. O chvíli později si oba znovu pobrečeli při emotivních svatebních slibech. Po obřadu spolu vyrazili do přírody, na romantickou procházku při západu slunce. Ve svatebním videu zcela jistě nepřehlédnete, že sluneční paprsky vytvořili kouzelnou podívanou, která se jen tak nevidí.

Bednáreček je pozičně skvělé místo mezi městy Jindřichův Hradec a Pelhřimov. Přesně v něm se střetávají kraje Vysočina a Jižní Čechy. Jako svatební kameraman ze Žirovnice mohu s klidným srdcem říct, že je to jedno z nejlepších míst na svatbu v širokém okolí.

SVATBA:

Bednáreček u Jindřichova Hradce: Dvůr U Leitnarů

Jižní Čechy / Vysočina

DODAVATELÉ:

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Střih, zvuk, barvy: Martin Brus

"

Na Martina jsem dostala doporučení, takže jsem neváhala ani minutu! Výsledné video předčilo všechna má očekávání. :-) Kdokoliv naše video viděl, tak říkal že ani jedno oko nezůstalo suché. :-D Takže moc děkujeme. Máme nádhernou vzpomínku na celý život.

Eva

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ