Nejkrásnější svatba v Praze 2020.🖤 Hana a Daniel se rozhodli navždy spojit své cesty na svatbě v Praze, přímo v Pražské Křižovatce v Praze 1 a vznikla z toho nelepší svatba v Praze. Starobylá Praha a Karlův most v pozadí jsou pro svatbu jako dělané.

Příběh Hanky a Dana je neskutečně krásný a inspirativní, že nám bylo velkou ctí, že ho navždy zachytilo naše svatebním video. Vše měli naprosto skvěle vymyšlené a připravené. Tolik symboliky, radosti a krásy. To všechno by nebylo možné bez čisté lásky.

Své první rande měli přesně na den před jedenácti lety před svatbou. Dan požádal Hanku o ruku před rokem za východu slunce na nejvýchodnějším místě ostrova Madeira. A přesně o rok poté proběhla svatba, kde si vyměnili snubní prstýnky vyrobené podle vlastního návrhu.

Hanka na obřad vyrazila pěšky z centra Prahy, z bytu na Starém židovském hřbitově. S tatínkem si užívala procházku historickým centrem Prahy. Na obřadu v Pražské Křižovatce s Danem navždy spojili své cesty v jednu.

Po obřadu spolu vyrazili na první novomanželskou procházku uličkami Prahy. Navštívili nábřeží u Karlova mostu a na Letné se kochali výhledem na celou Prahu.

SVATBA:

Obřad a hostina: Pražská Křižovatka

Praha

DODAVATELÉ:

Makeup: Silvie Křížová

Prstýnky: Eppi

Šaty: Šaty GO HOME

Oblek: Martkéta Pchalková

Květinová výzdoba: Natural Flowers

Foto: Jan Petřík

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

"

Milý Martine! Tolik jsem nebrečela ani na vlastní svatbě... Úplně proplakané ráno. Video je opravdu překrásné a dojemné a ta hudba je k tomu dokonalááá! Och, moc Ti oba děkujeme, já mám teď o zábavu postaráno! Budu koukat pořád. :-D

Hanča

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ