Magická svatba pod čtyřmi duby v Červeném Hrádku u Sedlčan.🌳 Nádherná svatba v přírodě, kterou vám připomene naše svatební video. Svatbu na louce v krásné přírodě nevyvedla z míry ani chvilka deště a skvělá zábava tak vydržela až do noci.

V obci Červený Hrádek u Sedlčan stojí stejnojmenný zámek - Červený Hrádek. Alča s Martinem bydlí v chaloupce v pohádkové přírodě hned vedle Červeného Hrádku. Svatbu měli na jejich oblíbeném místě v zámeckém parku, takže na obřad mohli přijít pěšky. Svatba na louce se čtyřmi majestátnými duby uprostřed. Byl to opravdu magický zážitek, na který se nedá jen tak zapomenout. Nejkrásnější místo na svatbu ve Středních Čechách. 😊

Svatební hostina se konala na chatě na Junácké základně. Několikrát nás překvapil déšť, ale i přesto jsme se s deštníkem vydali na svatební procházku, natočit trochu romantiky pro svatební video.

SVATBA:

Obřad: Sedlčany - Zámecký park Červený Hrádek

Hostina: Junácká základna Červený Hrádek

Střední Čechy

DODAVATELÉ:

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

"

BR VIDEO můžeme jen DOPORUČIT! Kameraman Martin předčil naše očekávání! Skvěle a citlivě sestřihaný klip i delší svatební video. Martin je sympatický a přátelský člověk. Díky němu bylo celé natáčení nenucené, spontánní a výsledek skvělý!! Moc děkujeme :-)

Alena & Martin

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ