Česko anglická svatba v Praze na zámku Průhonice 🏰 a v luxusní Ville St. Tropez. Průhonický park poskytl svatbě skvělé místo na obřad i nádherné zázemí pro romantické svatební video. Je to nejlepších míst v Praze na svatbu na zámku.☀️

Anna a Andrew přiletěli na svatbu do Prahy až z Londýna. O nic se nemuseli starat, protože vše potřebné zařídily skvělé koordinátorky z Prague Weddings a připravily jim jejich vysněnou svatbu na zámku v Průhonicích.

Zatímco Andrew jel na obřad autobusem s kamarády, Annu vezla na svatbu na zámku jako princeznu Tesla model X. Obřad v nádherném prostředí Průhonického zámku byl sám o sobě perfektní a co pak teprve, když při něm hrála na harfu skvělá harfistka Simona Voříšková.

Hostina v luxusní Ville St. Tropez zprvu začínala celkem pozvolna. Byla to Česko anglická svatba a část Andyho rodiny přiletěla až z Řecka. Svatba v Praze, tedy spojila několik národů. Chvilku trvalo než se obě rodiny seznámily, ale jakmile se všichni naučili pít pivo a slivovici, tak to se to pořádně rozjelo. Ve Ville St. Tropez začala neskutečná taneční párty a pokračovala až dlouho do noci.

SVATBA:

Obřad: Zámek Průhonice

Hostina: Villa St. Tropez

Praha

DODAVATELÉ:

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ