Nádherná svatba na statku a v přírodě Jižních Čech u Českého Krumlova. Svatební video ze statku Kloubek všem připomene, jak úžasný den prožili na svatbě Veroniky a Marka.

Verča a Marek svou svatbu plánovali dlouhou dobu dopředu a moc dobře věděli proč. Chtěli totiž nádhernou svatbu v přírodě a na statku. Statků na svatbu je v Jižních Čechách sice mnoho, ale o tak skvělé místo jako je statek Kloubek u Českého Krumlova je velký zájem.

Ranní přípravy na statku si oba náramně užili, a to díky skvělé partě kamarádů, kteří je celý den podporovali a nenechali jim ani špetku prostoru na předsvatební nervozitu.

Na obřad se celá svatba přesunula do nedaleko vzdálené kaple Panny Marie u Soběnova. To bylo další místo díky, kterému vznikla nádherná svatba. Kaplička jako z pohádky byla schovaná v lese na kopci. Svatba tak pokračovala v krásné přírodě, která skvěle posloužila svatebnímu videu po šťastně zakončeném obřadu.

Dále svatba pokračovala na statku, kde skvělá kapela nenechala nikoho dlouhou sedět a do romantického svatební videa se dostalo i trochu divoké párty. Tančilo a slavilo se až do pozdní noci a možná ještě déle.

SVATBA:

Obřad: Soběnov - Kaple Panny Marie

Hostina: Český Krumlov - Statek Kloubek

DODAVATELÉ:

SVATEBNÍ VIDEO

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

"

Martina jsme jako svatebního kameramana vybrali podle jeho předchozí práce, takže jsme věděli, že za žádnou cenu nešlápneme vedle. Co jsme ale nečekali, že video naprosto předčí všechny naše představy a budeme si ho od zveřejnění pouštět každý den. :-) Zachytil všechny důležité momenty večera a nejenom, že kluci splnili naše očekávání, ale zapadli na svatbu, jako by byli naši dlouholetí přátelé. :-)

Verča & Marek

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ