Krásná tradiční svatba v kostele v Kamenici nad Lipou. Svatba na kraji Vysočiny kde barevný podzim a krásné svatební tradice provedli a Lucie a Jaroslava na cestě do manželství.

Lucka s Jardou si pro svou svatbu vybrali nejlepší datum roku 10. 10. 2020 a jak se patří, tak na jejich svatbě nechyběla žádná důležitá svatební tradice.

Nevěsta se připravovala doma s rodinou ve Veselé u Kamenice nad Lipou. Když přijel ženich, tak se mu hned u vchodu dostalo vřelému přivítání a musel si nevěstu vyplatit a poté najít ukrytou někde v domě. Díky tomu je svatební video veselé už od počátku.

Po slavnostním požehnání od rodičů se zamířilo přímo na svatební obřad do kostela do Kamenice nad Lipou. Zde za majestátné atmosféry kostela v malebném městečku na Kraji Vysočiny si Lucka s Jardou řekli své ANO. Svatební video také zpestřilo svatební zatahování o které se postarali kamarádi hned po svatebním obřadě.

Dále svatba pokračovala v kulturním domě nedaleké vísky Lhota-Vlásenice. Ve svatebním videu si nelze nevšimnout občasného deště, se kterým se ovšem na podzimní svatbě musí počítat. I přes dešťové přeháňky byla svatební procházka v zatopeném lomu Antonka krásná a dechberoucí.

SVATBA:

Přípravy: Veselá u Pelhřimova

Obřad: Kostel Kamenice nad Lipou

Hostina: Kulturní dům Vlásenice

Vysočina

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ