Nádherná boho svatba ve Znojmě. Lenka a Roman měli nádhernou svatbu v přírodě na Jižní Moravě. 🌾🖤🌾 Moravská příroda, Havranického vřesoviště a Krásný Sklep ve Znojmě vytvořili perfektní svatební video.

Lenka byla od rána naprosto v klidu, jako by jí vůbec nedocházelo, že bude mít za chvíli svatbu. 😄 Kamarádky jí totiž správnou hladinouv vína udržovaly ve skvělé náladě. To je velká výhoda svatby na Moravě. Pro všechny byla spíš velká neznámá, jak zvládne svatbu Roman se sádrou na noze, jelikož pár dní před svatbou si zlomil kotník. I pro nás kameramany byla výzva, jak sádru přirozeně zakomponovat do svatebního videa.

Jako kdyby na Moravě nebylo už tak dost teplo, tak se Roman pořádně zapotil, když přijel do Znojma a na zahradě Krásného Sklepu měl vyskákat dlouhé schody vedoucí k obřadu a ještě na berle celkem slušný kopec. Po obřadu už to měl značně jednodušší. Byla to především boho svatba, takže s Lenkou navštívili Havranické vřesoviště, kde si až do západu slunce užívali krásnou moravskou přírodu. A věřte mi, že to místo, je sen každé boho svatby.

SVATBA:

Obřad a hostina: Znojmo - Krásný sklep

Svatební romantika: Havranické vřesoviště

DODAVATELÉ:

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Střih, zvuk, barvy: Martin Brus

"

Video je prostě ÚŽASNÝ, fakt úplně famózní. Moc děkujeme. Čekala jsem, že bude skvělý, ale toto predčilo vše, je to paráda. Myslím, že ať se na to budeme koukat kdykoliv, vždycky se pobavíme :-D

Lenka

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ