Úžasná svatba v přírodě na Bořetínském statku s obřadem uprostřed polí. V Bořetíně nás přivítal dokonalý západ slunce a pomohl vytvořit krásné svatební video.

Eva a Ondra přijeli na svatbu do Bořetína u Kamenice nad Lipou až z Prahy a rozhodně nelitovali. Svatební obřad měli na kopci uprostřed polí u Mostkovy kapličky. Své ANO si tak řekli obklopeni svými nejbližšími, ale také nádhernou přírodou na pomezí Vysočiny a Jižních Čech. Zbytek svatby pak strávili na statku. Večer se jim ještě poštěstilo krásného západu slunce.

Svatba na statku je vždy skvělá, ale Bořetínský statek u má své jedinečné kouzlo, kde se potkává krásné zázemí statku, klid na pokraji vesnice, malebná příroda a pohádkové místo na svatební obřad. Je to jedno z nejlepších míst na svatbu v okrese Pelhřimov.

SVATBA:

Obřad: Bořetín - Mostkova kaplička

Hostina: Bořetín - Bořetínský statek

pomezí Vysočiny a Jižních Čech

"

Chtěla bych poděkovat Martinovi za jeho skvěle odvedenou práci. Díky němu máme nezapomenutelnou vzpomínku na náš svatební den. Naše video je vtipné, zároveň dojemné a romantické. Martin odhadl naši představu a video předčilo naše očekávání. Můžeme jen doporučit :-)

Eva

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ