Jarní rozkvetlá svatba s vojákem, v Bedřichově a Bratřicích u Pacova.🌸 Štěpánka trpělivě čekala, až se Radim vrátí z mise v Afghánistánu, a o to víc to byla veselá svatba. Stojí za nimi krásný příběh a mě bylo opravdu ctí, že jsem ho mohl zvěčnit jako svatební video.

Všechno to začalo kdysi dávno, na turistickém výletě na Slovinsku, kde Štěpánka shodou všech vesmírných náhod potkala skupinku mužů, kteří zpívali a hráli na kytaru. Její kamarádka vtipně poznamenala, že se ten svalnatý hezoun zakoukal do Štěpánky. 💏 ...

Měli krásnou svatbu na Vysočině pod širým nebem, kde je oddal Radimův kamarád a kolega, vojenský kaplan. Byla to krásná jarní svatba na louce u Pacova, kde se sešlo obrovské množství přátel, kolegů vojáků, veliká rodina a všichni si to neskutečně užili.

SVATBA:

Dopoledne: Bedřichov u Pacova

Obřad, hostina: Bratřice u Pacova - Penzion Bratřice

Vysočina

DODAVATELÉ:

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Střih, zvuk, barvy: Martin Brus

"

Oceňuju kluky, za to že se nezalekli rozměrů naší svatby, a zvládli se úžasně přizpůsobit každé změně plánu, a že jich bylo. :-D Byli vždy všude, kde se něco dělo a celý den s námi prožili v dobré náladě, ač to bylo velmi vyčerpávající. V neposlední řadě musím samozřejmě zmínit absolutní profesionalitu průběhu natáčení a především výsledku, který ohromil a rozplakal nejen nás, ale i celou rodinu a kamarády. Ještě jednou děkujeme, a vřele doporučujeme. :-)

Štěpánka & Radim

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ