Nejkrásnější svatba roku 2020. Magická svatba, která vás přenese v čase. Letohrádek sv. Vojtěch a Kamenný kruh Druidů nedaleko Pelhřimova vytvořily nejlepší svatební video s nezapomenutelnou atmosférou.

Mony & Johny svou svatbu promýšleli do posledního detailu a podařilo se jim vytvořit nejkrásnější svatbu, jakou jsem kdy spatřil. Pokud je vám povědomá hudba, historický styl a mystické kameny, tak podobnost se seriálem Outlander (Cizinka) není náhodná. Oba jsou totiž jeho nadšení fanoušci.

Aby celá svatba byla naprosto dokonalá, zvolili pro ní dvě magická místa v Počátkách u Pelhřimova. Letohrádek svatý Vojtěch svým zámeckým vzhledem a prvorepublikovým interiérem poskytl skvělé prostředí pro svatební video. Uskutečnily se zde svatební přípravy a hostina.

Svatební obřad se odehrál v nedaleko vzdáleném Kamenném kruhu Druidů v Resortu Svatá Kateřina. Kamenný kruh je nádherné místo s mystickou energií a je proslulý svými léčivými účinky. Ženich i nevěsta přijeli na obřad na koni a svou věrnost si slíbili přímo před nejvyšším kamenem.

Svatební video není jen "vzpomínka" na svatbu. Je to dílo, které vás celý život dokáže přenést zpět do vašeho nejšťastnějšího dne v životě. Uchová neopakovatelnou atmosféru vašeho dne a připomene vám, co jste si tenkrát slíbili.

SVATBA:

Obřad: Počátky - Kamenný Kruh Druidů (Svatá Kateřina)

Hostina: Počátky - Letohrádek svatý Vojtěch

Vysočina

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ