Dokonalá svatba v nádherném prostředí, které poskytl Třeštický mlýn na Vysočině. Svatba s nečekaným překvapením u házení kytice. 💐💍

Kristýna a Tomáš se už dávno před svatbou zamilovali do kouzla Třeštického mlýnu a hned věděli, že tohle je přesně to pravé místo. Zrenovované prostory starého mlýnu, stoleté duby, jezírka a krásná zátiší z něj totiž dělají skvělé místo pro každou svatbu na Vysočině.

Už od rána nám bylo jasné, že z této svatby vznikne skvělé svatební video. Na takto krásném místě to nemohly překazit ani dešťové přeháňky, které se od rána honily kolem mlýnu. Nevěsta začala být trochu nervózní, a tak se pro jistotu svatební obřad přesunul pod přístřešek do dvora mlýnu a svatba mohla v klidu dál pokračovat. Po slavnostně zakončeném obřadu nastalo jedno nečekané překvapení při házení kytice. To se totiž proměnilo v krásnou žádost o ruku.

Na Třeštickém mlýnu je také skvělé to, že jeho prostory nabízí nespočet krásných míst pro romantickou procházku, a tak jsme celé svatební video natočili v areálu mlýnu.

SVATBA:

Třeštice - Třeštický mlýn

Vysočina, Třešť / Telč

DODAVATELÉ:

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ