Krásná svatba v přírodě uprostřed Šumavy nedaleko Volar. Svatba v lese s výhledem na šumavské kopce, plno lásky, přátel, skvělé nálady a ještě mnohem víc poodhalí naše svatební video.

Klára a Petr si vytvořili nádhernou svatbu v přírodě na místech, které sami moc dobře znají a tráví tam velkou část svého života. Ženich jako hajný se na svatbě v lese cítil jako doma a vše skvěle ladilo.

Celá svatba se uskutečnila na Šumavě. Přípravy a oblékání proběhlo ve skvělé pohodě s rodinou a přáteli ve služebním bytě ve Volarech. Oba si to díky kamarádům skvěle užívali a po nervozitě nebylo ani stopy.

Na svatební obřad se přejelo na krásnou opuštěnou mýtinu hluboko v lesích, kde všechny okamžitě obklopila příroda, ševelení stromů a štebetání ptáčků. Celý obřad provázel skvělý oddávající, který vtipnými hláškami a historkami ze společné cesty snoubenců opravdu nešetřil.

Hostina a večerní párty probhěla v penzionu Pěkná nedaleko Lipna. I na tomto místě šumavská příroda dýchala ze všech stran a skvělá párty pokračovala až do nočních hodin.

Ženich jako místní hajný má dokonale zmapované šumavské lesy a tak jsme se na romantickou procházku dostali do krásných míst o kterých se většina nevěst může nechat jen zdát. Svatba v lese a v přírodě kde nepotkáte ani živáčka má sama o sobě jedinečné kouzlo. Když to navíc završíte romantickou chvilkou při krásném západu slunce s výhledem na celou Šumavu, tak je to magický zážitek. Naše svatební video vám alespoň částečně dovolí prožít ho spolu s námi.

SVATBA:

Obřad: Lesy Volary

Hostina: Nová Pec - Penzion Pěkná

Šumava

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ