Tradiční Česko slovenská svatba v kostele v Kostelní Vydří. Svatební video ve kterém se potkávají krásy české krajiny a slovenských svatebních tradic. Nevěsta v tradičním kroji během čepčení sama zpívala píseň Muši vam mamičko, která provází celý klip. Dále uvidíte redový tanec, cimbálovku, sloveneské lidové písně a mnohé další.

Martina a Jan se rozhodli svou svatbu uspořádat v krásném karmelitánském klášteru v Kostelní Vydří na pomezí Vysočiny a Jižních Čech. Rodina nevěsty tak musela přijet až ze vzdáleného Slovenska.

Církevní svatební obřad se uskutečnil přímo v karmelitánském kláštěru. Obřad byl vyjímečný už nástupem, kdy nevěsta rozplakala ženich už tím, že sama zazpívala hodně silnou píseň. V samostém obřadu figurovalo šest knězů, kteří se vzájemně doplňovali a vytvořili nesmírně silnou chvíli.

Jak ukazuje svatební video, tak večerní hostina se nesla v duchu slovenských tradic. Celý parket roztančila úžasná cimbálovka se slovenskými lidovými písněmi. Později nevěsta oblékla tradiční kroj a družba jí provedl procesem čepčení a vše završil redový tanec.

SVATBA:

Obřad a hostina: Karmelitnáský klášter Kostelní Vydří

Vysočina / Jižní Čechy

SVATEBNÍ VIDEO:

Kameraman: Martin Brus

Zvuk, střih, barvy: Martin Brus

KOMENTÁŘE
ROZBALIT
PŘIDAT KOMENTÁŘ